Fırıncı Orhan

Bakery

Fırıncı Orhan'da tadacağınız tüm ürünler hep en kaliteli, en doğal ve en taze mamullerle hazırlanır. Fırıncı Orhan fırını ve pastane bölümü ile farklı ve sıradışı. Geniş ürün yelpazesini, kaliteli hizmet anlayışıyla birleştiren Fırıncı Orhan'a gelin, görün, tadın ve anlatın.

Etrafı saran mis gibi kokusu, sıcacık, çıtır çıtır lezzetlerin hazırlandığı Fırıncı Orhan fırınında her gün yüzlerce farklı ürün tazeliği, lezzeti ve doğallığıyla sizlerle buluşmaktadır.

Sofraya ilk gelen ve hiç kalmayan lezzetler.

FOEkmek Çeşitleri
Türk ve dünya sofralarının vazgeçilmezi ekmekler… Türk Ata ekmeğinden İtalyan Ciabatta ekmeğine, Fransız Bagetinden Alman Broçininine…

FOTatlı Çeşitleri
Geleneksel Bağdat tatlısından cevizli ev baklavasına, aşureden profiterole, cevizli sarmadan kadayıfa, zengin Türk mutfağımızın en tatlı ve doğal hali Fırıncı Orhan'da.

FOSimit Çeşitleri
Fırıncı Orhan'ın efsane Ankara simidinin yanı sıra çekirdekli, susamlı ve tahıllı simit çeşitleri de simit taş fırından gün boyu sıcacık ve çıtır çıtır sizlere sunuluyor...

FOÖzel Gün Pastaları
En taze ve en kaliteli malzemelerle ve de elli yılı aşkın tecrübemizle her gün sizler için farklı mutluluklara tat katıyoruz.

FOPoğaça ve Börekler
Fırıncı Orhan'ın fırınından çıkan sıcacık poğaçalar, açmalar, çıtır çıtır ve bol malzemeli ev usulü börekler, su böreği ve karaköy böreği...

FOCafe ve Kahvaltı
Yeni bir gün için gereken sıcak ve enerji dolu bir kahvaltı… Sandviçler, peynirler, tostlar, kurabiyeler, pastalar taptaze içeceklerle.