Fırıncı Orhan

Fırıncı Orhan, 1958 yılında Ankara Çukurambar’da ekmek üretimiyle faliyetine başlayıp daha sonra temel konsepti olan fırın&cafe’lerinin yanısıra restoran ve gurme market konseptlerini geliştirerek ve de günden güne yenilikçilik vizyonunu geleneksel mirasina ekleyerek kendini geliştirmiştir.

Yıllarca artan tecrübesine, sağlam altyapısı ve yepyeni ürünlerini ekleyerek Ankara’nın ilk fırın&cafe markası olmuştur. Bu doğrultuda Ankara’dan çıkan tüm Türkiye’ye yayılmış ve de ülkemizden çıkan bir Dünya markası olma hedefi ve hayaliyle gece gündüz çalışmaktadır.

Fırıncı Orhan’ın tecrübesiyle değerli müşterileri için kaliteden ödün vermeden hijyen kurallarına en üst düzeyde dikkat ederek, bununla birlikte sürekli kendini ve ürünlerini yenileyerek hizmet vermesi, sektöründe yarım asırlık bir marka olmasını sağlamıştır.

Ürün çeşitliliği Dünya Mutfağı ve ülkemizin yöresel ekmeklerinden oluşan çeşit çeşit ekmekleri, geleneksel simitleri, börekleri, pastaları, kurabiyeleri ve tatlılara kadar tüm unlu mamüllerinin yanısıra Türk ve Dünya Mutfağı’nın lezzetlerini bir arada sunduğu restoranları, yöresel ve organik ürünlerin bulunduğu gurme marketi, tecrübeli ustaları ve güler yüzlü personeli ile hizmet vermektedir.

Ürün Çeşitliliği ve kaliteli hizmet"

Özel gün pastalarından, çeşit çeşit ekmek, börek, yaş pasta, kurabiye ve tatlılara kadar tüm unlu mamülleri, Türk ve Dünya Mutfağı'nın lezzetlerini bir arada sunduğu restoranları, yöresel ve organik ürünlerin bulunduğu gurme marketi, tecrübeli ustaları ve güler yüzlü hizmetiyle sizlere daha iyisini verebilmek için çalışmaktadır.